Jeśli dodałeś się do obserwatorów jako 6 lub 7 osoba dostajesz 5sd! Ale musisz podpisać się pod postem nickiem !

czwartek, 23 lutego 2012

Gwiazda tygodnia- Beyonce

Beyonce  dla mnie jest nie zastąpiona i jedyna w swoim rodzaju! Świetnie śpiewa, ubiera się i tańczy. Dla mnie jest genialna i kocham jej piosenki.  Zrobiłam dla was stylizacje do jej teledysku "Love on Top". W przyszłości, kiedy już będzie więcej obserwatorów planuję konkursy związane z gwiazdą tygodnia.
A teraz info z wikipedi na temat Beyonce:
Beyoncé Giselle Knowles(ur. 4 września 1981) – amerykańska wokalistka R&B, aktorka i projektantka mody. Urodziła się i dorastała wHouston, w stanie Teksas jako pierwsze dziecko Tiny i Mathew Knowlesów; jej młodsza siostra, Solange, również jest piosenkarką. Jako dziecko Beyoncé brała udział w konkursach tanecznych oraz wokalnych, jednak sławę zyskała pod koniec lat 90., kiedy była liderką zespołu Destiny's Child.
Beyoncé jest jednym z najczęściej honorowanych artystów w historii Grammy, z 16 wyróżnieniami (13 jako solowa wokalistka oraz 3 jako członkini Destiny’s Child). Pięć singli Knowles uplasowało się na szczycie Billboard Hot 100, a sprzedaż jej wszystkich wydawnictw wynosi w sumie ponad 75 milionów kopii[9]. 11 grudnia 2009 roku magazyn Billboard wyróżnił Beyoncé jako najpopularniejszą artystkę dekady 2000-2009 oraz najczęściej emitowaną w stacjach radiowych wokalistkę tegoż okresu[10]. W 2011 roku Beyoncé została uhonorowana nagrodą specjlną Billboard Millennium Award, wyróżniającą jej dokonania oraz wpływ na rozwój przemysłu muzycznego[11]. W lutym 2010 roku Knowles została uznana przez RIAA za najczęściej certyfikowaną wokalistkę tej samej dekady[12][13]. W 2009 roku brytyjski magazyn polityczny New Statesman stworzył prestiżową listę 50 postaci, które mają największy wpływ na współczesny obraz świata; na 47. miejscu znalazł się duet Beyoncé-Jay-Z wyróżniony jako para tworząca muzyczno-biznesowe, rozrastające się imperium[9].
Beyoncé Assinatura.png
Podpis Beyoncé   

A oto stylizacje do teledysku:


Lubicie Beyonce? Podobały się wam stylizacje ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz